DODO 314

Představujeme Vám nové obloukové skleníky s polykarbonátovým prosklením a ocelovou pozinkovanou konstrukcí DODO 314 dříve Dněpr s unikátní šíří 3,14 m.
Jsou to extrémně pevné a odolné skleníky proti přírodním živlům jako je sníh a vítr. Konstrukce je složena z nosných ocelových pozinkovaných oblouků 40 x 20 mm.
Prosklení je polykarbonátové a je použitý britský dvoustěnný polykarbonát se silným UV filtrem, který zaručuje, že polykarbonát nekřehne a nežloutne.

Tento skleník se liší od skleníku DODO 330 (VOLHA) jiným technickým zpracováním konstrukce. Čela konstrukce nejsou svařené do jedné velké části a oblouky nejsou též z jednoho dílu. Vše je technicky vyřešené jako skládačka z více dílů, které se do sebe zasouvají a zajišťují šrouby s matkami. Toto technické řešení je velmi pevné, umožňuje rychlé rozebrání, přemístění a složení. Případně rychlou výměnu dílu.

Zákazníci oceňují na této konstrukci zejména to, že se dá pohodlně převést třeba na chalupu či chatu, pokud tam nemůžete být během pracovního týdne u předání a zvolíte si dopravu skleníku domů. Platí ale pozor jen pro sílu polykarbonátu 4 mm, který je stočen do svitku. Silnější polykarbonát 6, 8, 10 mm již nejde stáčet do svitku a zde se dodává polykarbonát v plném formátu 2 x 6m deskově velkým autem na místo určení, a převoz svépomoci není technicky zákazníkem možný.

Cena a štítky

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací.

Provozovatel: DOMATECH.CZ s.r.o., 110 00 Praha 1 - Nové město, Lannova 2061/8, IČ: 27470954, DIČ: CZ27470954

Na vašem soukromí nám záleží

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.

Povolit všePodrobné nastavení