Infrasauna HealthLand DELUXE 3300 CARBON-BT

+ podlahové topení, solný svícen z Himalájské soli, Sekt / Prosseco
Infrasauna HealthLand DELUXE 3300 CARBON-BT
Doprava zdarma
+ Dárek
HealthLand
Infrasauna HealthLand DELUXE 3300 CARBON-BT
Infrasauna HealthLand DELUXE 3300 CARBON-BT
Infrasauna HealthLand DELUXE 3300 CARBON-BT
Infrasauna HealthLand DELUXE 3300 CARBON-BT
Infrasauna HealthLand DELUXE 3300 CARBON-BT
Infrasauna HealthLand DELUXE 3300 CARBON-BT
Infrasauna HealthLand DELUXE 3300 CARBON-BT
Infrasauna HealthLand DELUXE 3300 CARBON-BT
Infrasauna HealthLand DELUXE 3300 CARBON-BT
Pokud si chcete odpočinout, relaxovat, udělat něco pro svoje zdraví, či zredukovat svoji hmotnost je infra sauna DeLUXE 3300 CARBON-BT ideální volbou. Sauna DeLUXE 3300 CARBON-BT je vybavena elektronickým zařízením na barevnou terapii. Barevná terapie má příznivý vliv na vaši fyzickou a duševní rovnováhu a další pozivní zdravotní účinky.Více informací
Množstevní slevyod 2 ks42 990 Kč35 529 Kčod 3 ks42 990 Kč35 529 Kčod 4 ks42 990 Kč35 529 Kčod 5 ks42 990 Kč35 529 Kčod 10 ks42 990 Kč35 529 Kčod 20 ks42 990 Kč35 529 Kč
Skladem 2 ks - expedujeme ve čtvrtek 20.6.2024
Předpoklad doručení na adresupátek 21. června 2024od 0 Kč
Osobní odběr Prodejna Náchod
čtvrtek 20. června 2024
Zdarma
Více o dopravě
NAŠE CENA PRÁVĚ NYNÍ
42 990 Kč
1% sleva při platbě předem - ušetříte 860 Kč
Množstevní sleva
Náš kód303930PNinfrasaunaVýrobceHealthLandZáruka36
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení
Popis
Infrasauna HealthLand DELUXE 3300 CARBON-BT

 

Technické údaje:

 • Počet osob: 3
 • Výkon: 2000 W / podlahové karbonové topení
 • Osvětlení: Vnitřní LED
 • Rádio: AM/FM/MP3/USB/SD/Bluetooth
 • Příprava pro MP5: ANO
 • Digitální ovládací panel: ANO vnitří
 • Topná tělesa: 8x karbonová
 • Podlahové topení: ANO
 • Vlnová délka: 5,6-15 ?m
 • Polička na nápoje: ANO 2x
 • Teplotní senzor: ANO
 • Dřevo: kanadský jedlovec
 • Ionizátor: ANO (citronová esence)
 • Barevná terapie: ANO (7 barevných variací)
 • Dveře: tvrzené bezpečnostní sklo
 • Šířka venkovní: 1500 mm
 • Výška venkovní: 1900 mm
 • Délka venkovní : 1100 mm
 • Hmotnost: 125 kg
 • Záruka: 3 roky

Barevná terapie

Barevná terapie infra sauny DeLUXE 3300 CARBON-BT je elektroniky řízená a skládá se ze 7 základních barevných kompozic, při kterých lze efektivně aktivovat lidské smyslové buňky zklidňující kůži, podporující krevní oběh, nebo zmírňující tlak na nervovou soustavuBarevná terapie má blahodárný vliv na Vaši fyzickou a duševní rovnováhu. V lékařství se barevná světla uplatňují již delší dobu právě pro zklidňující účinky.

Například červená barva zrychluje krevní oběh, transformuje duševní depresi v optimismus. Modrá barva podporuje vstřebávání bílkovin a kolagenu, posiluje kožní buňky, zklidňuje nervy a uvolňuje tělo. Žlutá barva podporuje buňky s okysličovací schopností, aktivuje mikrocirkulaci, regeneraci kůže....Zelená barva blahodárně reguluje funkci buněčných žláz, pomáhá při akné....

Carbonové topné těleso

Infrasauny s karbonovým topidlem vyzařují infračervený paprsek v širším spektru než infrasauny s keramickým topidlem. 

Je mnohem efektivnější ponechat ruku či jinou část těla přímo na dřevěné mřížce carbonového topení, mřížka je příjemná na dotek, tedy i více bezpečná a pohodlná.

Podlahové topení:

Při koupi sauny HealthLand DELUXE 3300 CARBON-BT jistě oceníte podlahový karbonový panel, který zkrátí nahřívací dobu sauny, odstraní pocit studených nohou a umocní tak saunovací efekt.

Montáž

Snadná a rychlá montáž svépomocí.  Podrobný návod v českém jazyce. Perfektní balení v pevném kartonu pro snadnou přepravu.

Kanadský jedlovec

 • Díky chladnému kanadskému podnebí dřevo roste pomaleji, má velkou pevnost, trvanlivost a odolnost proti škůdcům a klimatickým podmínkám.
 • Je to nejlepší materiál používaný pro výrobu saun.
 • Dřevěná skladba infrasauny HealthLand je masivní sendvičové konstrukce o celkové síle cca 60 mm, což zaručí uživateli minimální teplotní ztráty.

HealthLand DeLUXE 3300 CARBON-BT

Domácí sauna HealthLand DeLUXE 3300 CARBON-BT pracuje pomocí vyzařování infračervených paprsků. Je určena k relaxaci, odpočinku a má vynikající účinky na zdraví nebo při redukci hmotnosti.

Infrasauny se stávají nezbytnou součástí moderních domovů. Oproti klasickým finským saunám mají mnoho výhod.

MP3 přehrávač

Všechny infrasauny HealthLand série 2016 / 2017 mají nově instalován moderní MP3 přehrávač, který obsahuje FM / AM rádio, USB zásuvku a slot pro SD karty. Ovládací panely jsou v elegantní černé barvě a nesou logo naší registrované značky HealthLand / VeGA.

Umístění

Infrasaunu do bytu HealthLand DeLUXE 3300 CARBON-BT lze instalovat kdekoli v interiéru bez větších nároků na její umístění, je třeba zajistit rovnou podlahu a přívod elektřiny 230 V (stačí klasická zásuvka). Infra saunu DeLUXE 3300 CARBON-BT lze umístit nejen v rodinných domcích, ale také na chatách či chalupách a v panelovém domě. Je vkusným módní bytovým doplňkem.

Časová nenáročnost

Čas předehřátí na provozní teplotu je závislý na velikosti kabiny a pohybuje se v rozmezí 5 až 10 minut. Při spuštění kabiny a nastavení teploty a délky prohřívací teploty máte právě tak čas na vlažnou sprchu, která zvýší efekt pocení, jež je oproti klasické sauně dvakrát až třikrát intenzivnější. Důležitý je při saunováni i pitný režim, dostatek tekutin totiž významně ovlivňuje intenzitu pocení.

Délka pobytu v sauně je individuální a pohybuje se v rozpětí 25 až 40 minut při teplotě 65 °C. Za tuto dobu vaše tělo spálí přibližně 600 kalorií absolutně bez zátěže. Začínejte kratšími intervaly, které můžete postupně prodlužovat. Po uplynutí nastaveného času se topný systém automaticky odpojí.

Provozní nenáročnost

Provozní náklady jsou u infrasauny nesrovnatelně nižší než u klasické sauny. Náklady na energii se pohybují pro každý Váš pobyt v sauně okolo 8 Kč.

Využitelnost

Carbonová infrasauna pro tři osoby HealthLand DeLUXE 3300 CARBON-BT je vhodná jednak k samotné potící kůře a jednak ke krátkodobému prohřátí, které přináší uvolnění svalového napětí, čím se stává ideální pro sportovce (rozehřátí svalů před tréninkem a následná rychlá regenerace po fyzické zátěži).

Snášenlivost

Po zdravotní stránce je infra sauna DeLUXE 3300 CARBON-BT celkově lépe snášena, protože saunování probíhá při nižších teplotách (max. do 60 º C); infrateplo je vstřebáváno tkáněmi do hloubky v návaznosti na to se dostavuje kvalitní rehabilitační a léčebný efekt. Využijete infrasaunu i jako: kardiaci, astmatici, alergici, lidé s problémy s krevním tlakem nebo osoby těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně. 

Ionizátor

Obohacuje vzduch o lehké záporné ionty a imituje tak čerstvý lesní vzduch, osvěžuje lidské tělo a redukuje stres.

Infrasauny a infračervené záření

Infrasauny jsou zcela bezpečná zařízení, jejichž záření nemá nic společného s UV zářením ani se zářením nukleárním. Infračervené (jinak také nazývané tepelné) záření – je záření o vlnové délce větší, než je vlnová délka viditelného světla. Infračervené paprsky tedy nevidíme, ale vnímáme je jako teplo. Jedná se o podobný princip, jako když Slunce ohřívá Zemi. Toto „zářící teplo“, zahřívá tělesa přímo, aniž by docházelo k zahřívání okolního vzduchu.

„Saunování“ v infračervené kabině je založeno na principu emise infračerveného záření speciálními karbonovými a keramickými zářiči, které si nechal patentovat dr. Tadaschi Ishikawa v Japonsku již v roce 1965. Toto infračervené záření prohřeje tělo hluboko do svalové tkáně a k intenzivnímu pocení tak dochází již při teplotě okolo 50 °C v prostředí, které nezatěžuje organismus. Po celou dobu pobytu v kabině dýcháte vzduch o teplotě 20 až 55 °C, protože 80–90 % vyzařovaného tepla vstřebá vaše tělo a jen zbytek se rozptýlí do prostoru kabiny. To je zásadní rozdíl mezi klasickou saunou a infrasaunou.

Infrasauna je integrované, multifunkční a luxusní zařízení pro léčbu i relaxaci, které v sobě zahrnuje též výhody sluneční lázně. Infračervený paprsek je jejím hlavním zdrojem energie. Vlnová délka infračerveného paprsku je 5,6 – 15 µm a je tělem nejlépe absorbována. Infračervený paprsek může proniknout 40 mm hluboko do lidské kůže, tím dochází k resonanci buněčných tkání v těle, zrychlení krevního oběhu a odstranění nečistot z těla. Proto má sauna velmi dobrý vliv na zdraví.

Zdraví

Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů a končetin, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu, zlepšuje mentální zdraví, zvyšuje dlouhověkost, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Snižuje nebezpečí poškození svalových úponů při následném cvičení a odstraňuje v některých případech potřebu prvotní prohřívací emulze před masáží.

Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny, např. pro astmatiky, kardiaky, alergiky a při poruše pohybového systému. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.

Účinky infrasauny

 • Detoxikace organismu - Toxiny, stejně jako sodík, alkohol, nikotin, karcinogenní těžké kovy a rtuť se postupně hromadí v lidském těle. Infračervené teplo stimuluje potní žlázy, aby pročišťovaly a detoxikovaly pokožku.
 • Redukuje stres – Infračervené teplo uvolňuje svaly a uvolňuje tělo např. před masáží. Hodně masérů používá infračervené teplo k většímu a hlubšímu prožitku z masáže. Napomáhá při léčbě insomnie.
 • Prospívá vaší kůži – Infračervené teplo zlepšuje oběh, vylučuje nečistotu a chemikálie a odstraňuje odumřelé kožní buňky. To vše zlepšuje funkci kůže, zpevňuje vaši pokožku, zmírňuje vytváření vrásek, kůže získává nový lesk a stává se měkčí, hebčí a krásnější. Napomáhá při léčbě akné, ucpaných pórů, ekzémů, kopřivky, jizev, poškození kůže, psoriázy, snižuje napětí kůže, snižuje nepříjemný tělní zápach, omezuje vznik celulitidy a pomáhá při jejím odstraňování, urychluje hojení ran, působí při léčbě chorobných zánětlivých procesů kůže.
 • Snižuje váhu – Součástí termoregulačního procesu lidského těla je pocení v důsledku zvýšení srdeční frekvence a zrychlení metabolismu. Tělo poté začne vylučovat nadbytečnou vlhkost, sůl a podkožní tuky. Tuky se vylučují z těla při teplotě 42°C, když se tělo potí, a vylučují se z něj škodlivé látky. Saunování je vhodný doplněk pro redukci váhy. Za 30 minut spálí až 600 kcal bez nežádoucích účinků.
 • Úleva od bolesti – Infračervené teplo ulevuje od bolesti tím, že se v těle rozšiřují krevní cévy a zrychluje oběh, kterým pak proudí více kyslíku, rychleji se dostává k poraněným místům a urychluje hojení ran a poranění. Mnoho lidí používá infračervené světlo pro léčbu artrózy, svalového spazmu a revmatismu. Napomáhá při léčbě onemocnění uší, bolesti v krku, bolesti z popálenin. Omezuje vznik menstruačních křečí, bolestí zad a žaludku.
 • Stejné výsledky, jako při cvičení – Při 20 – 30 minutovém pobytu v infrasauně srdce vydá ten stejný výkon jako při běhu na 9 km. Infrasauny jsou vhodné pro ty, kteří nemají čas na cvičení nebo nemohou cvičit kvůli různým zraněním.
 • Zlepšuje imunitní systém – Při horečce stoupá tělesná teplota a tělo se tak brání virům. Při používání infrasauny se tělo lépe brání díky vyvolání "umělé horečky". Nejnovější studie dokázaly, že nachlazení a chřipková onemocnění jsou nejlépe vyléčena právě použitím infračerveného tepla v jejích začátcích.
 • Pasivní kardiovaskulární trénink - Hlubokým proniknutím infračervených paprsků pod pokožku dochází nejen k prohřátí kůže, ale také svalových tkání a vnitřních orgánů. Tělo na tuto stimulaci reaguje zvýšením srdečního objemu a rytmu a tato přínosná srdeční zátěž vede k tréninku a zlepšení kondice kardiovaskulárního systému.
 • Posílení krevního oběhu - Při hloubkovém prohřívání tělo začne vylučovat pot, aby se ochladilo. Tím se zvýší činnost srdce a zrychlí cirkulace krve, což přispívá k posílení a stabilizaci krevního oběhu a rozpínavosti tkání. Saunování omezuje vznik hemeroidů a zánětu žil.

Náklady na saunování

Kvalita a certifikáty

Výrobce je nadnárodní společnost HEALTHLAND Equipment Co., Ltd, s dlouholetou tradicí, která je držitelem všech certifikátů kvality a bezpečnosti, navíc vlastní několik inovačních patentů.

Výkon2000 W
VýrobceHealthLand
Záruka36
 
Technické parametry
Alternativy
PopisDiskuzeNávodyVideoAlternativy
Skladem 2 ks - expedujeme ve čtvrtek 20.6.2024
42 990 Kč

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací.

Provozovatel: DOMATECH.CZ s.r.o., 110 00 Praha 1 - Nové město, Lannova 2061/8, IČ: 27470954, DIČ: CZ27470954

Na vašem soukromí nám záleží

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.

Povolit všePodrobné nastavení